Kim jesteśmy

Cześć, tu Domi & Zlatan. Jesteśmy parą od ponad 11 lat, a od pięciu małżeństwem. Dość szybko zorientowaliśmy się, że największą radość sprawiają nam podróże i odwiedzanie miejsc, które do tej pory widzieliśmy tylko w filmach. Po zwiedzaniu USA przyszedł czas na kolejny krok. Podróż dookoła świata! Mieszkaliśmy już w Lublinie, Krakowie i Warszawie, więc czym może zaskoczyć nas Hanoi, Kuala Lumpur czy Sydney?!

Domi: Najlepszy organizator eventów, weekendowych wypadów czy wypraw na kraniec świata. Zaplanowała wszystko tak byśmy nie zginęli tragiczną śmiercią lub nie wylądowali bez dachu nad głową pośrodku azjatyckiej dżungli. Lubi oglądać seriale, dekorować wnętrza, odkrywać nowe smaki. Uwielbia magię Disneya i parki rozrywki, które odwiedza na całym świecie.

Zlatan: Trochę dziennikarz, trochę człowiek od marketingu. Barwnie opowiada i konfabuluje, co potem Domi musi prostować. By poznać prawdę bez przejaskrawień musisz zadbać by Domi była w pobliżu. Lubi rum i Juventus, ale tylko jedna z tych rzeczy przynosi mu radość, nie zostawiając po sobie kaca. I nie jest to Juventus.

%d blogerów lubi to: